Nagranie przeznaczone jest dla osób, które mają zakodowany lęk i brak poczucia bezpieczeństwa związany z silnymi przeżyciami z przeszłości (przemoc fizyczna, psychiczna, itp.).

Nagranie ma za zadanie pomóc przeprowadzić cię do normalnego i bezpiecznego funkcjonowania w życiu oraz uwolnić od poczucia ciągłego zagrożenia.

Nagranie 1. Uwolnienie od traumatycznych przeżyć.

Nagranie 2. Otwartość na zmiany.

Walcząc z lękiem nie pozbędziemy się go, ale gdy zaczniemy się mu przyglądać z boku jesteśmy na dobrej drodze by zrozumieć , że to co ma na nas tak niszczący wpływ i przeraża jest niewspółmierne do jego przyczyny.

Głęboki relaks powoduje, że prace te odbywamy w stanie pełnego rozluźnienia.

Leczenie odbywa się na poziomie podświadomym.

Pierwsze nagranie polecane jest osobom, które uległy wypadkowi,  były ofiarami przemocy lub doświadczyły innego traumatycznego zdarzenia.

Jest pomocne wszystkim tym, którzy niechętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i preferują indywidualną pracę z samym sobą.

 

Drugie nagranie to wizualizacja,  która oswaja nas z naszym wewnętrznym poczuciem bezpieczeństwa, jest wejrzeniem w głąb siebie z intencją otwartości na zmiany.

Doświadczając zmian przechodzimy ważny moment w naszym życiu.

Przypomina to sytuację gdy będąc na pokładzie samolotu wyłączamy pilot automatyczny i uczymy się sami objąć ster.

Pierwszy moment może być przerażającym doświadczeniem.

Warto zadbać o siebie w tym czasie, by niepokój i lęk nie były hamulcem naszego działania.

Gdy uwierzymy, że to co przynosi nam życie, jest najlepszym prezentem w najlepszym czasie, wówczas pozostaje nam jedynie otwierać się z wdzięcznością na zrozumienie tego co otrzymujemy. Nagranie to polecane jest dla osób które boją się nowych wyzwań i zmian.

 

Aby ćwiczenia z nagraniem przynosiły rezultaty należy przed przystąpieniem do wysłuchania nagrania zastosować 20 połączonych oddechów.

Nagranie powinno być  odsłuchiwane systematycznie przez min 24 do 30 dni.

Nigdy nie odsłuchujemy nagrania prowadząc samochód, czy w innych sytuacjach gdzie nie możemy pozwolić sobie na pełen relaks.

 

Należy pamiętać że nagranie to jest elementem wspierającym terapię a nie zastępującym ją, wiec jeżeli nasz stan odnośnie lęków i niepokojów się pogłębia należy udać się do psychologa czy terapeuty.

 

Chciałam podziękować Mirkowi Kądzieli współtwórcy wyjątkowej oprawy muzycznej, ze zgodził sie na udostępnienie tego nagrania.

Uwolnienie od traumatycznych przeżyć -
00:00
Otwartość na zmiany -
00:00