PSYCHOTERAPIA

Metoda Psychologii zorientowanej na Proces, ( Process Work)
Metoda ta pozwala na kompleksowe stosowanie technik terapeutycznych przy założeniu że każde doświadczenie, jakiego doświadczamy jest procesem zmiany.
Zmiana, która się w nas dokonuje, często manifestuje się poprzez sny, trudne relacje, choroby, doświadczania izolacji i osamotnienia.  Wielokrotnie zatacza koła do tych samych powtarzających się problemów, konfrontując nas z sytuacjami kryzysowymi.
Zadaniem terapeuty jest wspieranie, towarzyszenie, pomaganie w przekraczaniu trudności, jakich doświadcza klient. Terapeuta wzmacnia poczucia wiary u klienta we własne możliwości i stymuluje zaufanie do życia i procesu  zmian, jednocześnie pomagając nadać zmianom właściwy kierunek.

Read more

REGRESING

Jest jedną z metod psychoterapii alternatywnych, metoda ta pozwala na dotarcie do głębokich pokładów podświadomości. Terapia regresywna:

 

  • Skuteczne uwalnia od lęków napięć psychicznych, kompleksów

  • Dociera do przyczyn chorób, eliminując je bądź łagodząc ich przebieg

  • Wspomaga leczenie nerwic i depresji

  • Pomaga w budowaniu zdrowych relacji partnerskich

  • Uwalnia od negatywnych programów umysłu

  • Wykorzystując techniki pracy z podświadomością, oraz zdolność umysły do podróżowania w czasie”, pozwala usunąć blokady emocjonalne z okresu prenatalnego, porodu oraz dzieciństwa

 

Stosując technikę REGRESINGU możesz w bezpieczny sposób odkryć, co kryje twoja osobista historia, poznać swoje talenty, oraz uwolnić negatywne wyobrażenia o sobie.

Read more

 

Monika Więch

       Jestem terapeutą Psychologii Zorientowanej na Proces (Process Work).

Praca terapeutyczna dla mnie, jest rodzajem drogi, na której  poznajemy siebie. Od 20 lat zajmuję się praca ze snami. W moim postrzeganiu sny skrywają nasza wewnetrzna sile, są jak  pomosty między nami i nieznanym. Pracując łączę metody pracy z podświadomością, pracy z ciałem, stosuję regresje oraz pracę ze snami w rozumieniu procesowym  a także wykorzystuję techniki świadomego śnienia.

       Każda osoba jest wyjątkowa, dlatego staram się dobierać rodzaj terapii do osoby i wspólnie odkrywać podświadome pokłady, uśpione talenty, oraz zablokowane emocje, które jeśli nie są przejawiane naturalnie prowadzą do problemów zdrowotnych. Praca  terapeutyczna, pomimo iż niejednokrotnie przechodzi przez trudne doświadczenia, momenty progowe, w efekcie prowadzi do wydobycia na światło dziennie wewnętrznego piękna, harmonii i daje poczucie spełnienia zarówno mnie jak i osobom uczestniczącym w procesie zmian.

     Jestem  Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologii Zorientowanej na Proces. Wiedzę zdobywałam u polskich i zagranicznych specjalistów takich jak  Bogna Szymkiewicz, Gary Reiss, Lane Arye, Clare Hill, Dawn Menken

Przez ponad 9 lat organizowałam i kierowałam szkoleniami z zakresu organizacji pracy związanej z różnicami kulturowymi dla grup emigrantów.

      Mam za sobą długoletnie  doświadczenie w pracy regresingiem.

Jestem autorem nagrania poświęconego pracy z podświadomością "Uwalnianie od lęków:  http://www.ezosfera.pl/1151/uwalnianie-od-lekow  oraz współautorką książki  z metodologii pracy regresingiem "Uzdrawiające regresje"- (1997), wydanej nakładem Wydawnictwa Sadhana https://merlin.pl/uzdrawiajace-regresje-leszek-zadlo-marta-ozimek-monika-wiech/1323871/

Swoją pracę terapeutyczną poddaje superwizji.

Posiadam rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu.

http://psychologia-procesu.org.pl/monika-anna-wiech

Zapraszam na psychoterapię:

Sesje indywidualne przy zastosowaniu Psychologii Procesu (45€)

Sesje regressing (50€)

 
 
 

Kontakt

Mozesz sie ze mna skontaktować wypełniając poniżej formularz,

za pośrednictwem maila: monikaa.wiech@yahoo.com

lub dzwoniąc na telefon:+32 493 83 94 44

Your details were sent successfully!